Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A hitman blood money hogy...

A hitman blood money hogy menne ezen a konfigon? (többi lent)

Figyelt kérdés

És milyen felbontáson kb hány fps-el és fraps-en mennyivel menne(hány fps-el)??? A válaszokat előre is köszönöm


Alaplap

MSI 760GM-P23 (FX)

Processzor

AthlonII X3 450 3x3,2Ghz

Memória

6GB DDR3 1333MHz - élettartam garanciával

Video vezérlő

Intel HD Graphics maximum 1GB VGA/DVI

Merevlemez

640GB HDD (750GB-os HDD-vel +2.000.-Ft)

Tápegység

420w

Optikai meghajtó

Samsung kétrétegű DVD-író

Hangkártya

7.1 csatornás Realtek ALC887

Hálózati kártya

Fast Ethernet by Atheros AR8132M

USB

hátlap 6db, előlap 2db

Csatlakozók

Legújabb 3. generációs PCI-E x16, PCI-E x1

Garancia

3 év*


2012. aug. 26. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Háát, a videókari lehet kicsit gyenge lenne, de szerintem elvinné. Amúgy meg tökre nem számít a garancia és az Optikai meghajtó sem, se az usb-k száma, de gondolom csak kimásoltál egy konfigot...


Viszont egy tanács:


Látom ez egy előre összeállított asztali gép konfig. Na ezt felejtsd el, sokkal jobbat össze tudsz rakni/rakatni segítséggel a PCX, iPON és egyéb gépkonfig összeállítós oldalakon. Az előre összerakott gépek ár-érték aránya po

2012. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háát, a videókari lehet kicsit gyenge lenne, de szerintem elvinné. Amúgy meg tökre nem számít a garancia és az Optikai meghajtó sem, se az usb-k száma, de gondolom csak kimásoltál egy konfigot...


Viszont egy tanács:


Látom ez egy előre összeállított asztali gép konfig. Na ezt felejtsd el, sokkal jobbat össze tudsz rakni/rakatni segítséggel a PCX, iPON és egyéb gépkonfig összeállítós oldalakon. Az előre összerakott gépek ár-érték aránya pocsék

2012. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző(k) vagyok, nagyon sajnálom valamiért kétszer küldte el a választ!
2012. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmibaj! értem köszi a választ!
2012. aug. 27. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!