Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 verziok?

Windows 8 verziok?

Figyelt kérdés
Sziasztok az erdekelne engemet hogy megtudnatoke mondani milyen verziok lesznek majd a Windows 8-bol.Lesz-e Windows 8 Home Basic pl ?

2012. aug. 27. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha jól tudom, lesz ebből is Home meg Prof, meg táblagépekre való verzió is,de mindegyik ugyanakkora rakás szar. Ez még a Vistánál is rosszabb...
2012. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Remelem hogy szarabb mint a Vista mert nekem se tetszik teli van sok olyan felesleges dologgal ami nekem nem kell.
2012. aug. 27. 15:31
 3/17 anonim válasza:
A windows 8 alapvetően nem szar csak az alapelmélet volt a szar amiből kiindultak, mert simán látszik hogy tabletre írták, és tablet op rendeszernek ez tökéletes, csak az a baj hogy tabletra készítették ezért pc nagyon nem lehet rendesen használni (gondolok most az olyan mozdulatra amiket érintő képernyőn tud az ember használni, meg a többi apróságra). Az alapgondolat volt a rossz, mert aki tabletet vesz annak ott az android meg az iOS viszont pc eddig vezetett a windows (legalábbis én itthon ezt látom) mert nem nagyon volt vetélytársa (az linuxot kevesen használták, a Mac meg rohadt drága volt), ezzel a Microsoft elvesztette a Pc-s vevőket akik többen voltak mint tableten mert ott a vetélytársak is elvittek egy csomót. De Microsoft szarul jött ki a windows phone-al is (pedig nem volt rosz op rendszer), most ezzel akartak újra beszálni a hordozható piacra, de ez sem fog menni, tehát a microsoftot már csak az Xbox fogja tartani jóformán. (Nembaj én azért szurkolok a cégnek háttha jó útra fordul...
2012. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
S akkor ezutan a Windows 8 utan mi lesz mert a 7-es csak 2020-ig van tehat addig valamit kikell talajanak mert hanem allhatunk at Linxura :)))
2012. aug. 28. 12:47
 5/17 anonim válasza:
54%

Hát nem tudom ti mit használtok, de nálam már lassan fél hónapja élesben, tehát fő rendszerként van fennt, s teljesen meg vagyok elégedve vele.


Egyszerűen élvezem, igaz a Metrót meg kell szokni, de utána nagyon kézreáll, pedig sima desktop PC-n használom. Semmi hátránya nincs, sőt, nekem sokkal jobban tetszik, mint a régi start menu.


Gyorsaságát tekintve lényegesen gyorsabb, mint a Windows 7, szóval én cask ajánlani tudom.


Mindehhez persze szükségeltetik egy minimális szintű alkalmazkodóképesség és egy kis intelligencia is, hogy túllépjünk a Start gomb hiányán.

2012. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Milyen geped van hogy szepen fut ? :)
2012. aug. 29. 11:03
 7/17 Zoltann27 ***** válasza:
Üdv Mindenki!!! Én azt olvastam hogy 3 verzió lesz Windows 8 (Otthoni felhasználás) Windows 8 Professional (Munkára Felhasználás) Windows 8 Enterprise (Nagy Vállalati Felhasználás) Kérdésem volna ,hogy játékos szempontból érdemes e ezt az uj rendszert használni?? Jelenleg 64 Bites Vista Ultimate fut ezen a konfiguráción AMD Athlon 260 x2 3,20 GHZ Dual Core Processzor & 4,00 GB DDR3 Ram & 2,00 GB 128Bit Nvidia GT 440 DDR3 Videókártya , Megy sok játék de a Vista 2,GB Ramot eszik ha csak fut a Rendzer , Windows 7 Számomra teljesen nagy csolódás volt Nagyon sok játék nem ment rajta , Visztán azonnal elindul minden gond nélkül csak sokat szöszöl ujrainditáskor , sok ramot eszik stb . Kíváncsi vagyok hogy a 8 Mennyire jó Játék szempontból ? Kösz
2012. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat szerintem hogyha a Windows 7 nem futott a legjobban akkor ettol se varj nagyot de proba szerencse.En biztos amig nem latom a gepigenyt s egy otthoni butitott verziot addig nem rakok Windows 8-at. :)
2012. aug. 29. 15:50
 9/17 Zoltann27 ***** válasza:
Csak én azt nem értem hogy mindenhol fényezi a Windows 7-ET hogy milyen jó , az igaz hogy okos meg szép az egész menü stb , csak felrakom Rá a Crysis-t eredeti lemezről és indításkor kiírja hogy error , a Call of Duty 2 és az 5 esetében csak sötét képernyő aztán semmi válasz , GTA 4 Szintén eredeti pár perc után kidob egy error üzenettel, ezek XP-Én mind mentek tökéletesen , csak az XP Már régi , és nem is tud 4giga vagy több ramot kihasználni azért nem maradtam az XP-Nél , Windows 7 ezeket a problémákat mutatta Mind az Ultimate és a Home Premium Verzió is , aztán Jött a Vista kipróbáltam ,az igaz hogy nagyon sok energiát vesz igénybe maga csak a rendszer , és a gép újraindítása is több időbe telik , de ha betölt a rendszer onnantól szakít az egész, a Battlefield 3 is gond nélkül pörög , és minden más is megy gond nélkül ugyan úgy mint régen az az XP-Én , szóval szerintem eddig a Vista a favorit Játék Kompatibilis szempontból , Windows 7 szerintem nem játékra van kitalálva de lehet hogy a 8 sem !!!!!!!!!!
2012. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én XP-t használok, a világon semmi baj nincs vele. Szerencsére 3 javítócsomag után már azt lehet mondani rá hogy "nyomokban operációs rendszerre emlékeztető dolgot művel". Messze nem tökéletes, de eddig ez a legstabilabb.


A Windows Vista jelenleg a legnagyobb trágya, de csak amíg ki nem jön a Windows 8. Egyszerűen ez a Windows 8 ez siralmas, az operációs rendszerek szégyene. És akkor csodálkozik a Microsoft hogy elveszíti minden területén a térnyerést, miután ilyen minősíthetetlen szarokat hoz létre...a Windows 7-hez még kb. 1 javítócsomag sincs, tömve van hibával, és erre mit csinálnak? Nemhogy ezt javítanák ki hogy esetleg méltó legyen a Windows XP-hez stabilitásban, neeeeeem, otthagyják a félkész szart, és teljesen új dologba fognak bele. Amiből meg természetesen megintcsak szar lesz. Gates komolyan ennyire sügér lett?

2012. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!