Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 verziók között...

Windows 7 verziók között mekkora különbségek vannak? (Teljesítmény szempontjából)

Figyelt kérdés
Tehát arra lennék kíváncsi, hogy pl: egy Home Premium x86-os és egy Ultimate x86-os között, teljesítmény különbség tapasztalható? Magyarán az Ultimate sokkal jobban igénybe veszi a gépet, mint egy másik verzió? Rendszerigényt kérlek ne linkeljetek. Véleményekre vagyok kíváncsi, köszönöm!
2012. márc. 28. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Ugyanazt a motort használják mind, csak az extra szolgáltatásokban különböznek.
2012. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan gép áll rendelkezésre ami mondjuk éppenhogy a határon tudja elfuttatni az oprendszert, akkor bizonyos plusz teljesítményigényes alkalmazások (elsősorban renszeroldali) futtatásakor bizony lehet hogy egy Home Premium gyorsabb mint egy Ultimate. Persze a legtöbb programban, játékokban, nem igazán tapasztalható különbség.

Viszont ha már elég korrekt konfiguráció áll rendelkezésre ahol nem azt kell nézni hogy mennyi memóriahely van még szabadon, ott gyakorlatilag nincs eltérés.

2012. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második, ilyen dolgokra gondolok én is amiket felsoroltál, ment a zöld kéz! :D Mások véleményét is szívesen várom!
2012. márc. 28. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

"bizony lehet hogy egy Home Premium gyorsabb mint egy Ultimate"


Én meg garantálom neked, hogy mivel ugyanazok a processek futnak, az égadta világon semmi különbséget nem fogsz látni.

2012. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lindmayer ***** válasza:
csak a meghajtó titkosítást kell leállítani és máris ugyanazok a funkciók működnek az ultimate-ben, mint a ome premiumban
2012. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!