Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítése,...

Windows 7 újratelepítése, gyors segély?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Éppen elkezdtem újratelepíteni a windows 7-et (laptoppal ülök a gép mellett), jelenleg a windows cd-röl bootoltam (eredeti win7). Normál esetben 3 meghajtó volt/van, egy terra volt elosztva, és a C-n volt 100gb hely, és ide volt rakva a windows. Most ugye megy az újratelepítés, és ott vagyok, ahol megkérdi, hogy hova kívánom telepíteni a windows rendszert. Nos itt elakadtam, mert azthittem, hogy itt újra be kell állítanom magamnak a meghajtókat, de most itt van ugyan úgy mind a 3 meghajtó, és ki is írja, hogy pl teljes méret 420gb, szabad terület 363gb, ezt nem kellet volna formáznia? Vagy az még hátra van? Egyszer xp-t raktam újra a régi gépemre, ott szerviz lett a vége, két oprendszer volt a gépen, most biztosra akarok menni, hogy minden olyan legyen, mikor először kapcsoltam be. Hálás lennék, ha mondanátok valamit :), előre is köszi!
2012. aug. 29. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Te tudod formázni azt a partíciót ahová telepíted, kiválasztod a partíciót és a meghajtó további beállításaira kattintva tudod formázni.

[link]

2012. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És csak azt a partíciót formázd, ahova a WIN7-et telepíted, mert a másikon lehet hogy olyan cucc van ami még kell. Ha még sem kell, akkor azt utána is tudod formázni, de egyenlőre hagyd...
2012. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen, nagyon jól tettem, hogy inkább megkérdeztem. Az egyik particiót már formáztam, most a másikat is a c-vel, amin lesz a 7, ami kellet már lementettem, még egyszer köszönöm, már telepíti.
2012. aug. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!