Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógép újratelepítése kis...

Számítógép újratelepítése kis komplikációval! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nekem olyan problémám lenne, hogy újra akarom húzni a gépemet. De viszont amikor be bootolom a Win lemezt kiírja, hogy a folytatáshoz nyomjon le egy billentyűt, na itt ilyenkor semmi reakció akármelyiket is ütöm le(de előtte működött csak itt nem). Sima rendszerből való indításnál ugyan sikerül elindítanom a telepítést de sajna a C:-n nincs elég szabad hely formázni meg nem engedi mert nincs ilyen opció, és egyébként sem engedi formázni a C:-t mert ugye azon fut a rendszer azon vagyok belépve, másik partícióra meg megint csak nem engedi feltelepíteni! Jah 20 esetből 2x ha beenged a rendszer mert folyton kékhalál, ha sikerül belépnem kis idő múlva ismét kékhalál! Kifogytam az ötletekből, kellene egy kis segítség!
2012. aug. 6. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha USB-s a billentyűzeted, akkor kérj kölcsön egy PS2-eset...
2012. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a billentyűzetre nem reagál lehet, hogy a porttal van gond amin kommunikál (ps2, usb) próbáld ki másik billel.
2012. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mind kettő fajta billentyűzettel kipróbáltam már (már mondták ezt a tippet) és semmi változás!:(
2012. aug. 7. 06:42
 4/8 anonim ***** válasza:
A port-al meg az USB-vel nem lehet gond, mivel - gondolom - ha az oprendszer betölt, akkor már megy simán, vagyis csak addig van gond a billentyűzettel, amíg nem fut a windows. Ez pedig az USB-s billentyűzet miatt szokott lenni. Ha PS2-sel sem megy, akkor nem tudom...
2012. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így van, az usb portok működnek meg a hagyományos csatlakozó is. Sejtésem szerint valamelyik system fájl sérűlhetett ami miatt vannak ezek a gondok!
2012. aug. 7. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:

" Sejtésem szerint valamelyik system fájl sérűlhetett ami miatt vannak ezek a gondok!"


Pont, hogy nem, mert amikor nem működik rendesen a billentyűzeted, akkor semmilyen system fájl és oprendszer nem megy a gépeden...

2012. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz, inkább én itt a folytonos kékhalálra gondoltam csak nem írtam le!:P De ha volna tippetek hogyan telepítsem újra gépet azt megköszönném!
2012. aug. 7. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hogy a működő - illetve nem nagyon működő - oprendszered kékhalálozik, annak nincs köze ahhoz hogy a billentyűzet nem működik telepítéskor. Csak nincs ötletem sem, de egy csomó dolgot kizártunk, hogy mi nem lehet...
2012. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!