Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a játék mindig?...

Miért fagy le a játék mindig? Miért?

Figyelt kérdés

Megvettem a Test Drive Unlimited nevü játékot. Ma azonban elkezdett fagyogatni, de egyszer eléggé durván befagyott. A gépem megfelel a rendszerkövetelményeknek. Na, egy kis ideje, észrevettem, hogy a játék, egy kicsit akad, tehát minden 8-9. másodpercben megakad egy pillanatra, de közben a gép ventije is erősen hűt. Ezt az akadozósdit, megoldottam, hogy a játékból ki majd beléptem, és ezzel már nem akadt. De ma... Beteszem a CD-t elindul, bejön a főmenü, de közben a gépben a ventik felpörögnek, így a gép hangosan hűti magát. Már az ilyen kisebb jelenetekben is látszik, hogy akadozik a játék, de ha arra nyomok, hogy vissza (kimegyek a kocsival az útra) akkor bejön, a szokásos Test Drive Unlimited logo, alá kiírva, hogy mentés... kérlek várj...


És ez az a pillanat amitől kezdve a gép teljesen lefagy. Egyszerűen a gép nem dolgozik, hűt ezerrel, a DVD olvasó lámpája nem villog, feladatkezelőt még megnyitja, ott azt írja, hogy a játék nem válaszol, majd a folyamatoknál a folyamat leállításánál, leállítom, és kilép a játékból. És ennyi. Kilépése után, mintha semmi sem történt volna, minden megy rendesen a játék kivételével. Egyszerűen halálra idegesít az, hogy nem tudok vele játszani. A géppel korában is volt gond ezzel a fagyási problémákkal, csak akkor minden fagyott, pittyegtetett a BIOS, és kiderült a RAM nem érintkezett az alaplappal. Jah igen, és még régebben a játékkal is voltak gondok. Fogta magát és kitörölte a karrieremet, amit úgy szerettem. Már futtattam vagy 2x aCCleaner-t a lemezkarbantartót 1x, és töredezettségmentesítettem a C meghajtót (amin a játék rajta van) ami teljesen sikerült is. Most mit tegyek?


Ja, és tegnap oldottam, meg a másik gondot ( a DVD olvasó egyik kanóca kilazult, így nem olvasta be az adatokat.)



2012. aug. 29. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!