Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom futtatni a...

Susmorgo kérdése:

Miért nem tudom futtatni a socialboxot Windows xp sp3 alatt? Egyszerűen egy DLL hibaüzenetet küld, hogy beágyazta magát a memóriába!

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy tök véletlenül leírd a hibaüzenet szövegét, netalántán még egy képet is felrakj róla, mert akkor még véletlenül valaki tudni fog segíteni.
2012. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A rendszer DLL (usser32)A memóriába áthelyezésre került. Az alkalmazás nem fog megfelelően futni. Áthelyezés történt mert a DLL (C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll)a Windows rendszer DLL -ek számára fenntartott címtartományt foglalta el.Új DLL-ért lépjen kapcsolatba a DLL-t biztosító forgalmazóval.
2012. aug. 30. 06:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt egyértelműen vírus csinálja. Takaríts és/vagy rakd újra a rendszert.
2012. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lefuttattam az AVAST 7-et Gyors, teljes és mappa vizsgálatban is de nem talált egyetlen vírust/férget sem!
2012. aug. 31. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Avast egy rakás sz**. A vírus jelenléte már a névből nyilvánvaló. Ez az usser32.dll nevű cucc azt szeretné, ha összetévesztenék a user32.dll fájllal, ami kritikus rendszerfájl. A szokásos ócska trükk.


Keresd meg és töltsd fel virustotal.com-ra. Emellett elküldheted valamelyik antivírus cégnek is, a legtöbbnél van ilyen opció.

2012. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az usser.dll nevű fájl ebben a formában nem található! Az eser.dll viszont megtalálható a SOCIALBOX könyvtárban ill a WINDOWS könyvtárban is. Töltöttem le egy ilyen nevezetű (user32.dll) ami kevesebb néhány Kb-tal mint a most fennlévő felül írassam? Milyen vírusirtót ajánlasz ami megvéd az ilyen procedúráktól!?
2012. szept. 1. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!