Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Clone cd-vel ha kiírom a...

Clone cd-vel ha kiírom a win8-at működni fog?

Figyelt kérdés
lehet ezzel a programmal boot lemezt csinálni?

#clone.cd
2012. aug. 30. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Bootolást a biosba kell beállítani, s attól függ hogy milyen kitejresztéső a win8, pl ha be kell mountolni akkor dvd decripterrel írd ki, ha meg simán van, akkor clone cd jó.
2012. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy iso fájlom van és a clone cd tud kiírni lemezképfájlból szal akkor gondolom jó nem?
2012. aug. 30. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Clone CD-m lejárt szóval megnézni nem tudom... a dvd-n már a "kicsomagolt" iso legyen rajta.

De szerintem jó a Clone CD hozzá, ha sima dvd lemezre rámegy, próba szerencse, nem kerül sokba a sima dvd, ha dupla rétegű, várj még válaszokat.

2012. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
xboxra szoktam kiírni szintén is fájlokat dl lemezre (iso fájl tartalmát nem az iso fájlt) azok mind működnek szal akkor megpróbálom ezzel...
2012. aug. 30. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ezzel írtad azokra, akkor 100% hogy jó lesz.
2012. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült már win8-ról írok és eléggé adja xD
2012. aug. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!