Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítése....

Windows 7 újratelepítése. Segítség!?

Figyelt kérdés
Egy napon átmentem haveromhoz kicsit játszani a gépen, és azzal a panasszal állt elő, hogy több program sem nyílik meg neki... Rákerestem egy antivírusra a gépén és nem volt semmi... -.-. Ennek következtében letöltöttem a NOD32t ami talált rajta 3 vírust, 1 közülük a windows 7 mappájában, és nem engedélyezte a törlését, de közben amint megnyitottam a mappát azonnal szaporodni kezdett.. :OO Úgy döntöttem újratelepítem a windows 7et. Azonban volt egy kis bökkenő. Nem volt se alaplap se Vidikártya se nethez telepítő driver CD.... -.- Szóval másnak a szemetét kellett takarítanom. :p Újrateleptettem és nem találtam drivereket, majd úgy döntöttem (mivel a gép az én netemhez volt csatlakoztatva...) felrakom az én netem CDjéről a drivert. Ez azonban nem sikerült, mert akárhányszor telepíteni próbáltam naprakész állapotot jelentett.... -.- Eltávolítottam az eszközkezelőből a drivert hátha az segít... :s Hát nem így lett, mert most meg CDről nem lehet felrakni semmiképp... Nem lehetne berakni az eszözkezelőbe a hálózati kártyák menüt, hogy valamit tehessek is ellene? o.O Ja és elvileg ez a driver kellene de nem találom sehol. :P : Realted RTL 8168B/8111B PCIe Gigabit Ethernet adapter. Utálok driverekre vadászni, mert sosincs olyan ami nekem kell -.-....
2012. aug. 31. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Azt a sok szmájlis úristenit neki.
2012. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok, ha másik kártyának a driverét akarod felrakni... És max 12 lehetsz az írásodat elnézve, én nem engednélek a gép közelébe, mi a szarnak kellett egyáltalán megnyitnod azt a rohadt mappát?
2012. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A drivereket elég egyszerű megtalálni(gyártó oldaláról), de sajnos a hiba most benned van, ha valamihez nem értesz, akkor azt nem kell erőltetni.
2012. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Programozói suliba fogok járni, több gépet is újratelepítettem már, és sikerrel jártam, csak most volt ez a gubanc... xd Mi az, hogy nem írhatok smilekat? o.O :D :)) :p A helyesírásomat majd én döntöm el, hogy hogy kezelem -.-... Nekem csak egy driver kell és kész! :p
2012. aug. 31. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Programozói suliba, persze, fel is vettek, vagy csak úgy eldöntötted? Vagy talán majd 10 év múlva AKARSZ menni?

Mondd csak az iskola nevét.

2012. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen felvettek 1 hét és kezdem is Beszédes József a suli neve :p
2012. aug. 31. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez rohadtul nem programozó iskola
2012. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a programozásnak semmi köze a Windows újratelepítéséhez.
2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az egy dolog de a sárga csávó rögtön belémkenyt... xd
2012. szept. 1. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!