Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-re lehet vistát telepíteni?

Win7-re lehet vistát telepíteni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 23:35
 1/8 belapus ***** válasza:

Valószínűleg,nem.Mármint,nem vicc.


Virtualbox segítségével lehet a Windows 7-re Vistat telepíteni.Más esetben,csak helyette tudod felrakni.

Ha két operációs rendszert szeretnél egy gépen,a következő sorrendet kell betartani:

XP-re Vista,vagy XP-re W7,vagy Vista-ra W7.

2012. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem két op rendszert akarok használni hanem egy az egyben winxp-re vagy vistára váltani
2012. szept. 1. 01:08
 3/8 anonim ***** válasza:

es miert? a vista nem sikerult valami jora, az xp meg szep es jo, de mar egyre tobb program keri a w7-et

visszavaltani csak ugy tudod hogy formazod a C-t telepiteskor

2012. szept. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Azt tudom hogy vannak ilyenek de a kérdező nem ilyesmire gondolt mint ahogy az egyik válaszából arra következtetni is lehet


"nem két op rendszert akarok használni hanem egy az egyben winxp-re vagy vistára váltani"


De könyörgöm miért Vista kell?Mert ha Windows XP mode kéne azt még megérteném de az a f*s miért kéne?Még a Win 7 is jobb kompatibilitási szempontból,nem értem mi értelme lenne rá a Vista

2012. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi közötök hozzá? De elárulom hogy a videókártyám régi és nincs hozzá win7es működő driver. Nem régen váltottam 7-re de kb 1 hétig volt jó a driver utána bedobta az unalmast és azóta akármit csinálok nem jó. RAEDON 9600 Family (Microsoft corporation) RAEDON 9600 SEC Family (Microsoft corporation)
2012. szept. 1. 18:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem valamit. Erre talán válaszolni kellet volna nem egyből felháborodni hogy a win7 a legjobb mit izész meg ilyenek. De nem veszekszem mert látom ide sem fog már normális válasz eljutni.
2012. szept. 2. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne is foglslkozz velük . Mindenkinek a win 7 et dumálja mindenki . Az meg a te magánügyed miért vista kell. Elárulom nekem is vistám van a win 7 engem is szivatot közepes gépem van . Mindig fagyot az internet meg megszakadtak a letöltéseim szval a win 7 egy rakás fos .Vista jobb mint a win 7 szerintem jót akarsz
2012. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!