Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 3 segítség?

Fallout 3 segítség?

Figyelt kérdés
üdv. 6os színtű vagyok. ;) Most fejeztem be Moira könyves izéjét, teljesen szerencsére. a probléma a következő. Kevés a lőszerem, meg a jó fegyverem. Amiket találok felveszem, de szerintem hamar elfogy. Videókban látom valakinek már 1000 tölténye van, valamelyik fegyverhez, nekem meg néhány tíz szokott lenni. Hol találjak még egyéb kalandokat? Félek, még nem vagyok elég erős a főszálhoz, a galaxis rádióhoz :D. Illetve. Fegyvereket lehet venni valahol? Kupakom kb 1 k van
2012. szept. 1. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Látod ez a baj, hogy félsz, de mitől? Ha nehéz, betöltesz egy előző mentést és kész, nem kell itt túlspirázni a dolgokat. Egyébként a küldetések adják a jó jutalmakat.
2012. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Korábban már voltam vagány, és minden melléknélkül 2es szinten eljutottam oda, ahol semmi esélyem nemvolt. xD Lőszert hogy szerezzek?
2012. szept. 1. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy a támadásokat Hidden-ből csinálod sokkal jobb lesz a critical-od és perket is lehet hozzá társítani(jó sebzéshez magas Agilityés,Sneak kell és ezek a perkek: Commando,Sniper,Better Critical,Concentrated Fire,Bloody Mess+Agility és a Sneak-es Bubble Head.Akciók előt még Hidden vagy ments és próbálgasd a különféle szituációkat.Így lőszert spórolhatsz.PL.Canterbury Common-ban van egy fickó akitől 24 óránként el lehet venni 40-50 töltényt a 01'Painless-hez a fegyvert a Dave Museumban találod vigyél egy Stealth Boy-t is csak úgy tudod alacsony szinten megszerezni a kulcs Dave zsebében van ami a Safe-et nyitja+valamelyik épületbe lesz egy Bubble Head.Tempenny Tower-ba is tudsz lőszert venni és gyűjts a Scrap metalt mert azokból lehet a The Pitt DLC-n lőszert nyomtatni.A Point Lookout on is van lehetőség lőszert venni Panada-tól.Addig gyűjtögess mindenféle fegyvert magas Barter mellett jó áron tudod őket eladni de a Repair skill-ed minél magasabb annál erősebb a fegyver és annál többet is ér.És ha eleinte érdemes csak a 01'Painless-el lőni mert említettem 24óránként tudsz hozzá lőszert szerezni.Nekem is több ezer lőszerem volt minden fegyverhez.Volt időm kitapasztalni több mint 1 évig ki sem vettem a gépből 10-12 alkalommal nyomtam végig a DLC-kel együtt.
2012. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez tényleg hasznos eléggé!;)
2012. szept. 4. 19:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha vége a hannibálos küldetésnek, és kiírja meg minden. utána megöltem mindegyiket a municíó meg ezek miatt. ugye ebből később nem lesz bajom?:)
2012. szept. 5. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg csak a karma lesz rosszabb szerintem fölösleges volt megölni őket nekem enélkül is a Plazma fegyverek és a Lézer fegyverekhez is 10-12ezer lőszer volt mindenhez sok lőszer lehet összeszedni van egy perk is amivel több töltényt találsz a lőszeres ládákban (Scrounger) a neve.Gyűjtsd a fegyvereket és ne húzd egybe csak ha jó a Repair és Barter Skill-ed utána egy assault rifle is 300 caps-ot ér tudsz majd vásárolni Tempenny Tower-ba Gustavo-tól fegyvert lőszerre cserélsz vele.Az embereket sem kell kinyírni a lőszer miatt mert inkább ki kell pickpoket-telni mert később is lehet nála így többet lőszert tudsz elvenni tőle hosszú távon.
2012. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja gyűjtsd a fényképezőgépeket is mert ha már be jutsz a Brotherhood-hoz Scribe Rotchild 50 caps-ot ad darabjáért és bármennyit vihetsz neki mindet kifizeti ez is egy kis plusz pénz!
2012. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, igazán köszönöm! ;)
2012. szept. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!