Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp re melyik rendszerk...

Windows xp re melyik rendszerkarbantartó (kat) t ájámlatos leginkább feltennem ezek közül:ccleaner, glary utilates, advanced system care, defflagger, auslogics disk defrag, smart 2 defrag, wisey regystry cleaner stb? Lehet fenn több is?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ccleaner meg advanced system care de csak a hármas verziót ajánlom az a fölöttiek néha megbízhatalanok!
2012. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem ccleaner, advanced system care5, wise registry cleaner, eusing free registry cleaner, smart defrag 2 van a gépen. ccleanert rendszeresen használom(napotna töbször is(amikor felállok a géptől vagy kikapcsolom stb mindig elindítom, hogy törölje a felesleges ideiglenes tartalmakat amit a böngészők,windows stb hagytak maguk után) a többit általában havonta egyszer használom. amúgy szerintem lehet fent több is(bár ehez nem értek szóval ha nem így van cáfoljatok meg) de nekem ezek már fentvannak egy ideje és eddig nem volt semmi baj ha egymás után futtattam őket. amit még ajánlok az a windows doctor, szerintem jó kis program és nekem magar volt és egyszerű is volt kezelni.
2012. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a CCleanert és auslogics disk defrag-ot tenném fel. Nekem túlzásokba esni...:)
2012. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!