Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most mit tegyek? Írjak a...

Most mit tegyek? Írjak a Steamnak?

Figyelt kérdés
Eddig mindig megjött egy e-mail ha máshonnan jelentkeztem be a steamba, de mostmár nem. A levélszemétben sincsen. Le tudnátok írni a Steam erre kitalált e-mail cmét, mert nekem a support.stempowered.com-ot blokkolja a tűzfal, és nem lehet kikapcsolni.
2012. szept. 3. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a steam guardot kikapcsoltad? és miért baj ha nem jön üzenet??
2012. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert kell egy kód, hogy be tudjak lépni!
2012. szept. 3. 16:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mi az a steam guard?
2012. szept. 3. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
a steam guardot ha kikapcsolod kód nélkül be tudnak lépni
2012. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogy kapcsoljam ki ha nem bírok belépni a Steamba?
2012. szept. 4. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
ha az a baj hogy az e-mailt megváltoztatták akkor csinálsz 1 másik fiókot és beállításoknál fiók és steam guard védelem kezelés vagy ilyesmi
2012. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor a helyzet:

- Amikor belépnék a Steambe kér egy kódot ami az E-mail címemre jön(ne) meg de nem jön ezért nem bírok bejelentkezni. Ebből kifolyólag nem bírom kikapcsolni a Steam Guardot.

- A gépemen a vírusirtó kedves tűzfala blokkolja a Steam Community Support lapját(és még jó néhányat), és nem bírom kikapcsolni a tűzfalat mert telepítéskor megadtam egy jelszót, amiről fogalmam sincs mi(ESS).

- Laptopon bírnék írni nekik de ahhoz tudom kéne az E-mail címüket, mivel ahhoz hogy az oldalon írjak nekik ahhoz is be kell jelentkezni(ott meg am azt is kiírja h ilyen felhasználó nem létezik).

- Tulajdonképpen nem tudok semmit csinálni...

2012. szept. 5. 17:55
 8/11 anonim válasza:
Én ki kapcsoltam a steam guardot..és ugyan ugy kéri az ereti steamomhoz a kódot..és ez e mail-on meg nem jó a jelszó
2012. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha elfelejtetted az e-mailodat amivel regeltél meg nem tudod kikapcsolni a vírusírtód akkor így jártál jobbat nem tudok
2012. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát te valamit jól félreolvastál. Nem felehtettem el semmien címet. Később kiderült, hogy egy szűrő volt a címemen ami minden e-mailt blokkolt. Már tárgytalan a kérdés!
2012. okt. 11. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!