Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami úgy...

Van olyan program, ami úgy játszik le egymás után számokat mint pl. egy kocsmai zenegép?

Figyelt kérdés
Bulikon jó lenne egy ilyen, ezzel talán meg tudnám előzni, hogy elnyomkodjuk egymás beállított számait. Az se lenne baj, ha azt is be lehetne állítani, hogy maximálisan hány zeneszámot lehet egyszerre kiválasztani lejátszásra.

2012. szept. 5. 05:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy én nem értem a kérdést :)

Az összes zenelejátszó program tud egymás után lejátszani zeneszámokat.

2012. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem ugy érti, hogy kiválasztunk egy zenét, de azt csak akkor játsza le amikor az összes többi ami elötte volt, lement.
2012. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
én nem ismerek ilyen programot.
2012. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Golan Trevize ***** válasza:
Winamp, VLC player, stb. mind tud olyat, hogy a meglévő lista végére beszúr számot.
2012. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor próbálok pontosítani. A lejátszóban már van egy lista, és abból lehet választani zenéket arra a másik listára, amit valóban lejátszik. Ezen később már nem lehet változtatni, meg kell várni, míg lejátssza ami rajta van. Lehet bonyolultan hangzik, de nem tudom egyszerűbben leírni :S

Tudom hogy van ilyen program, mert láttam már, csak nem tudtam megkérdezni a nevét.

2012. szept. 5. 15:31
 6/13 Golan Trevize ***** válasza:
egy ilyet visaul basicben kb. fél óra összekattintgatni...
2012. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nem értek a programozáshoz :S
2012. szept. 5. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért olyan nehéz felrakni egy Foobar2000-t, beállítani egy playlistet és aztán NEM elpiszkálni...
2013. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz külső program a Windows Media Player-el is lehet lejátszási listát készíteni.
2013. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ahjjj...Megpróbálom még egyszer elmagyarázni másképp... Mert nekem nem olyan kell, amihez "nem kell hozzányúlni". Pl. ha belelépek winampba, és a lejátszási listáról rákattintok egy számra, akkor az elkezdi lejátszani. De nekem ez így nem jó, nekem az kell, hogy ilyenkor a gép átdobja egy másik lejátszási listára, ami ha üres, elkezdi lejátszani az adott számot, ha nem üres, akkor várakozólistára teszi, és csak akkor indítja el, amikor az előző lejárt. Így?
2013. jan. 6. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!