Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez normális? Lehet hinni...

Újvári Krisztián kérdése:

Ez normális? Lehet hinni ennek a programnak? Lehetetlen hogy annyi legyen szerintem. Kepfeltoltes.hu/120904/201196204N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu _. Png

Figyelt kérdés
[link] Png

2012. szept. 4. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, de ha esetleg elmondanád, mi a rossebről beszélsz...
2012. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen szuperál a linked, ergo nem jó a linked.
2012. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális... tanulj meg normálisan linkelni!
2012. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Core2-es proccot már láttam 85 fokon üzemelni. GPU-t meg 140-en :) Persze ez attól is függ, az adott procinak mennyi a Tjmax. Most lusta vagyok kikeresni.


(gyk.: [link] )


Aztán lehet, hogy a +12V-ra mért 6,55 V az, amit nem hiszel el - na azt ne is, mert akkor nem nagyon menne a gép :)

2012. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 87 fokos cpu szerintem semelyik procinál sem normális, de az i5 2500-nál biztos nem, ennek még akkor sem kellene 87 fokosnak lennie, ha játszol. Sok tippem nincs, hogy mitől lehet, de talán nem rögzítetted normálisan a hűtőt, vagy nem raktál rá pasztát?

A program az jó, mert nekem valós értéket ír ki rá, legalábbis más programok is ennyit írnak.

[link]


Ha játszol akkor nem laggol be néha?

2012. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem laggolt eddig de most hogy levettem a grafot megy normálisan. nem akarom kínozni de elég tré hogy kb 200000forintot ráköltöttem a gépre és minimumon kell játszanom. i5-ös proci van bent de az nem melegszik mert megfogtam és majdnem hogy hideg a hütő. a videókártyára gyanakszom mert az meg viszont megfoghatatlan olyan meleg. de mondták hogy az normális... nem értem mi lehet
2012. szept. 6. 20:19
 7/9 A kérdező kommentje:

a videókártya [link]

proci [link]

proci hűtő [link]

2012. szept. 6. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a procihűtő hideg, attól még nyugodtan megfőhet a proci, ha rossz a termikus kontakt a kettő között (rosszul van felhelyezve/pasztázva a hűtő). Fogd meg az alaplapot a proci alatti részen, ha süt, akkor bizony ott a gond.
2012. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát eléggé meleg:S de mit csináljak? pasztázzam újra? a proci hűtőt rosszul tettem fel? mert azzal szórakoztam fél órát kb. lehet az a baj hogy sok pasztát kentem rá? mert nem sajnáltam rá tenni:D
2012. szept. 10. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!