Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pendrive alól nem bootol a...

Pendrive alól nem bootol a windows telepítő?

Figyelt kérdés

Most vettem egy netbookot, (acer aspire one AOD270-26ckk), UNetBootin-al szoktam pendrivera tenni az OS-t ha arról akarok bootolni, eddig mindig hibátlanul ment, de most valamiért a windows nem akar róla bootolni (próbáltam cmd -> diskpartal is megcsinálni a bootolhatóságot). Valami ötlet nagyon jól jönne.


(linuxot simán tudok bootolni akár telepíteni is ezzel a módszerrel, windowst pedig átugorja és rámegy HDDre)



2012. szept. 7. 06:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Pont akkor írtam ki mikor ezeregyedszerre is rátettem a pendrivera.. most rábootolt. (3 pendriveal próbálkoztam és tényleg legalább 10x kiírtam win7 win8 és xp rendszert is, hiba ellenőrzéssel. Most sem tudom mi volt a gond de már jó)
2012. szept. 7. 06:51
 2/5 anonim válasza:

Én Win7-et így szoktam:

[link]


Xp-t pedig így:

[link]


Remléem sikerül...

2012. szept. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Win7 usb-re ezzel a legegyszerűbb, és működik is.


[link]

2012. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a lehető legrosszabb netbookot vetted meg !
2012. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de számomra ismeretlen módon megoldottam már a problémát (leírtam rögtön a kérdés feltevés után).

Miért lenne ez a legrosszabb ?

2012. szept. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!