Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel tudnék úgy útvonalat tervezni h csak megrajzolom ahogy én elképzelem és nem ő köti össze a 2 végpontot?

Figyelt kérdés
Legalább 1000 köztespontot kellene így felvennem, de elég időhúzós lenne úgy. Viszont ha megrajzolhatnám és úgy rátenné az útra és végigvinne az lenne az igazi.
2012. szept. 7. 18:46
 1/2 Golan Trevize ***** válasza:

GPS-es "rajzot" akarsz csinálni?

mert egyébként egy egész Európán átívelő utat is meg lehet csinálni max. 20-25 köztes pontból.


próbáld meg google earth-szel, onnan tudod exportálni, normális navi programok meg be tudják importálni.

2012. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
azért ekkora útra nem indulnék, bár voltam már, ott meg is oldottam kb 10 pontból, de ilyen "rajzolós" lenne most a legjobb. Egy-egy város, érdekesebb utcáit rajzolnám be és itt fontos h mindig arra menjen amerre én akarom és ne a ilyen automatikusan kötögesse össze a pontokat. szóval ilyen pókháló szerűen tervezném meg.
2012. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!