Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes felraknom az új...

Érdemes felraknom az új laptopra a Windows 7 ultimate x64-et?

Figyelt kérdés
Vettem egy SWony Vaio laptopot. Gyárilag előre van rá telepítve a Windows 7 Home premium ami ugye eredeti verziónak számít, mivel géppel együtt adták. A laptopot netezésre, szövegszerkesztésre, videószerkesztésre és játékra szereném használni. A Home premiummal nem fogok sehol sem falba ütközni a fentebb említett tevékenységeim során? Ilyenre gondolok hogy: esetleg nem támogat valamit vagy nem fog futni rajta valami... stb.. (Pl. ilyet olvastam valahol, hogy a daemon tools-ot nem támogatja a home verzió.) Még nem telepítettem rá semmi olyan programot amire szükségem lehet. Még sértetlenül rajta van a Win 7 Home premium. De ha szerintetek jobban járok a Win 7 Ultimate-al akkor feldobom azt.

2012. szept. 7. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen falba ütköznél ember, használd nyugodtan a Home premiumot.
2012. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a Daemon-t nem tudtam feltenni az Ultimate 64-re - azóta már lehet hogy van kompatibilis verzió - ezért mást használok, de ezért nem érdemes egy tört verziót használni, mert a Home premium tökéletesen meg fog felelni a dolgaidhoz...
2012. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jársz jobban. Ha van egy jogtiszta cuccod, ne cseréld fel egy warezolt valamire, aminek a plusz szolgáltatásait ki sem használod!
2012. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


itt megnézheted hogy neked mire van szükséged mire nincs azaz eldöntheted te magad hogy jobb e az ultimate mint a home premium (nekem ultimate 64xbites van és én remekül meg vagyok elégedve vele)

2012. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kiadják a windows 8-at akkor 5000ft körül frissíthetsz 8 pro-ra ha nem régen vetted
2012. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!