Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kideríteni egy...

Hogyan tudom kideríteni egy mobiltelefon szám tulajdonosának nevét?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem titkos a szám akkor online tudakozóba beírod a számot .
2012. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha nyilvános, akkor egy online telefonkönyves keresés, ha nem járult hozzá szerződéskötéskor, akkor sehogy.
2012. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nyilvános de folyamatosan zaklatnak a telefon számról.
2012. szept. 9. 14:58
 4/13 legendavagyok01 ***** válasza:
100%
Van aki kideríti, ha a számot kiírja: rendőrségnek hívják, a zaklatás pedig bűncselekmény.
2012. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így van. Máshogy úgy sem tudod kideríteni...
2012. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Olyan embere vagyok kiváncsi aki mégiscsak utána tudna járni nem hiszem el hogy lehetetlen komolyabb dolgokat megszereznek
2012. szept. 9. 15:28
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Akkor csak keresgéljél...


Én ha ilyent csinálnék, akkor vennék kéz alatt az utcán egy ismeretlentől 3000Ft-ért egy SIMkártyát aki engem sose látott és azzal csinálnám. Na ezt melyik ember deríti ki, hogy ki zaklat????


De bírom az ilyen örök optimista kérdezőket, hogy úgy is lesz valaki aki tudja :))

2012. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:D Igen nem adom fel mert mindenképpen ki kell derítenem kié a szám.

Olyat már találtam hogy közöségi oldalak jelszavát feltöri 1000 forintért de nekem valaki olyan kéne aki ennél ügyesebb.

Nemrég egy adatbázisból kiszedtek több ezer bankszámlaszámot és jelszót nehogy már ez annyira bonyolult.

Attól még hogy nem az ő nevén van be lehet mérni.

2012. szept. 18. 10:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Még le is pontoztatok gratulálok! Most már csak azt mond el nekem, hogy ha nem a használó nevén van a SIMkártya, akkor hogyan deríted, ki azt hogy ki használja. Meghekkeled a mobilszolgáltató adatbázisát és jó pénzért megtudod hogy a SIMkártya Kis István, Csajágröcsöge, Kossuth u. 56 szám alatti lakos nevén van. Aha és ha már eladta, elajándékozta és más használja akkor ezzel az infóval mit érsz el??

Mert azt hogy jelenleg azt a SIMkártyát ki használja nem fogod megtudni, mert még a szolgáltató sem tudja.

"Teccik érteni"???

2012. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Nem szeretném ezt mondani, de mégis azt kell mondjam, hogy te egy álomvilágban élsz.

Vagy valami akciófilmben.

Nem lehet kideríteni, ki használ egy sim kártyát, még akkor sem ha szerinted lehet. :)

2012. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!