Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEGÍTENE Valaki a szgépem...

SEGÍTENE Valaki a szgépem beállításában? Mi az a BLOKKOLÁS? Sok oldalt nem tudok használni, mert azt írja a gép, "blokkolás"és bármit állítok sehogy sem működik! Van valahol olyan központi beállítási lehetőség, ahol ezt a blokkolást blokkolhatom?

Figyelt kérdés
Pl. a youtube-t sem tudom használni,mert nem tölt be semmilyen videót.Se kép,se hang,csak blokkolás.De sok oldalon a képekkel ugyanezt teszi.Vagy a gmail levelekben is van olyan üzenet,ahol a képeket nem tudom megnézni.De ez csak pár napja van így.Eddig minden rendben volt,és most valami történt.Mi lehet a baj?

2012. szept. 9. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem vírusod van,

merthogy a gépen ilyen blokkolásokat csak úgy,nem is lehet beállítani,és így megszüntetni sem,

2012. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Pár napja megoldódott a probléma végre!!!!Nem vírus volt,csak rossz beállítások a mozillán.De köszönöm a segítségedet,mert tényleg az volt,ugyanis végig néztünk minden lehetőséget...
2012. szept. 21. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!