Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp re egy kezdő...

Windows xp re egy kezdő felhaználónak milyen programokat ajánlotok? Pl lemezkarbantartó, töredezettségmentesítő, programeltávolító, tűzfal, vírusírtó ha kell én nem tudom stb

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:50
 1/4 anonim válasza:

töredezettségmentesítő és karbantartó: winutilities

vírusírtó: eset smart security 5-öt ajánlom, de ha ingyenesre gondolsz, akkor avast free antivírus

eltávolítónak jó a beépített is szerintem.

smart securityhez lehet neten kódot találni, és tartalmaz a program tűzfalat is, viszont emellé semmilyen vírusirtót vagy hasonlót nem szabad felrakni!

2012. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én első körben, egy comodó internet securityt javasolok.

[link]

Ez vírusvédelem, és tűzfal is egyben.

Mivel Te magad mondtad, hogy kezdő felhasználó vagy, ezért a többire szerintem nincs szükséged. Néhány hónap után meg lehet próbálkozni azokkal is, de azokhoz nélkülözhetetlen egy bizonyos, minimálisnál több számítógépes ismeret, vagy rutin.

2012. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Avira Free Antivieus,CCleaner,Mozilla,a Windows tuzfal jo s hanem Comodi Firewall,Skype,MSN,Yahoo,Km Player,Ac3Filter,Divx,Xvid,Flash Player,Flash Player Activex,Combined Community Codec Pack,Daemon Tools,Java s naggyabol ennyo
2012. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cojofree válasza:
Először is a gépedtől függ hogy milyen progikat lehet vagy érdemes felrakni.Első egy kicsomagoló(7zip)mivel a letölthető progik nagyrésze tömöritve van.Természetesen következik a vírusvédelem. Én az AVG-t javaslom(nem lassítja be a gépet és állandóan frissíti magát).A következő az ASC(Advanced System Care) mindent megcsinál amit érdemes egy gépen végrehajtani(karbantart,töredezettség...etc)Ezek mind tudnak magyarul.Kezdésnek ennyi.Ha esetleg kell progi küldök linket.
2012. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!