Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem 1 telefunken TTR280C...

Szeku3 kérdése:

Vettem 1 telefunken TTR280C dvb-t tunert mindidtvextra kártyával, szépen föl is játszik pendrive ra . Ts formátumban de semmivel sem tudom átkonvertálni avira?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek valami megoldással.már próbáltam egy csomó konverter programot meg lejátszót,codekokat de 1 sem viszi,bezzeg a Telefunken_TTR280CbElőreis kösz mindenkinek!

2012. szept. 12. 14:53
 1/5 Komplikato ***** válasza:

De minek akarod átkonvertálni? Amúgy ez egy sima H264 videó, szerintem elég lenne csak átpakolni más konténer fájlba, akár AVI-ba is. De miért pont AVI?

Természetesen értelmes lejátszó programok simán megnyitják a .TS kiterjesztésű videókat is.

2012. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

Találtam egy ilyet, ez direkt Mpeg4 H263 és H264-hez (meg jó öreg Mpeg2-höz) van:

[link]


Viszont kellhetnek hozzá kiegészítők, amiket itt használattal együtt leír, csak éppen angolul:

[link]

2012. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:
Leszedtem egy tucat programot, vagy a TS-t nem kezelték vagy csak MKV-ban hajlandóak menteni, AVI-ban nem.
2012. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Komplikato ***** válasza:
Több órás kísérletezés után megnéztem a lejátszómat ami TS-t ismeri, a VLC Playert és abban van olyan funkció, hogy konvertálás. Főmenüben vagy Control+R. Na most itt jól el van rejtve, de be lehet állítani a kiemnő videó vidó és hang kódekjét külön, külön is, no meg azt milyen konténerbe mentse, itt most AVI és be lehet elvileg állítani a felbontást is, de nekem utóbbit figyelmen kívül hagyja és a mintát 1920x1080-ba menti. Viszont AVI lett belőle, meg ha beállítom akkor a kódekek is megváltoznak. Viszont biztos sokáig fog dolgozni vele egy hosszabb anyagnál.
2012. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz szépen a segítséget,este megis próbálom hogy mit mutat!az a helyzet hogy azért tettem föl ide ezt a kérdést mert az a sz*r telefunken nem szokásos .ts file okat hoz létre hanem vannak valami kiterjesztések is.este nekiveselkedek megin aztán pontossabban leírom hogy mizu.amúgy nemfeltétlen kell avira csak az a lényeg hogy egy átlagos formátumra képes legyek konvertálni.ez valami extra sz*r!amúgy a VLC Playert is próbáltam az sem ismerte fel
2012. nov. 6. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!