Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TEX fájlt mivel lehet átírni...

Victory1995 kérdése:

TEX fájlt mivel lehet átírni a benne lévő tartalmát?

Figyelt kérdés

Van egy játékom és angol de van egy TEX fájl amit meg bírok nyitni szöveges dokumentumban és ott vannak az angol szövegek de ha egy betűt is átírok és úgy mentem el akkor nem indul el a játék mert hibát észlel. Milyen programmal lehet ezt megnyitni?

Am ha rámegyek a tulajdonságaira a társításhoz se ad ki semmit azt írja hogy ismeretlen fájl utána rá megyek a módosításra ajánlott program nincs de az egyéb programoknál meg ott a szöveges dokumentum megnyitom és jó csak átírni nem bírom a szöveget mert akk nem működik a játék :S

Remélem valaki tud olyan programot ajánlani amin átírható és elmenthető hibátlanul a szöveg. :)



2012. szept. 12. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem szabványos szövegfájl, a szövegszerkesztők meg csak olyanba tudnak elmenteni. Próbáld HEXA editorral:


[link]

2012. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha .tex a kiterjesztése, akkor ez egy (La)TeX leírónyelvű dokumentum, amihez ismerni kellene a leírónyelvet.
2012. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Letöltöttem azt a HEXA editiont! Jó minden bekapcsolom be illesztem a TEX jájlt De átírom magyarra és elmentem belépek a játékba és ilyen össze visszaság lesz az egész :S

vagyis ahogy írok a fájlba akkor tolódik minden minden szöveg és szentem azért lesz olyan össze viszaság nem lehetne ezt valahogy kiküszöbölni?

2012. szept. 13. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem tolódik hanem felülíródik. Lehet, hogy egy bizonyos hosszúságú angol szöveg helyére csak pont olyan hosszú magyar szöveget írhatsz...
2012. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem olyan jó ez :S:S

Vannak szövegek amik magyarul sokkal hosszabbak és nem lehet beleírni mert akkor rossz lesz az egész :(

2012. szept. 13. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig sok programnál így működik...
2012. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!