Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet egy hdd teljes...

Mivel lehet egy hdd teljes tartalmát átmásolni (ghost elvérzett)?

Figyelt kérdés

Feladat : Egy laptopban lévő 80 GB-os merevlemez teljes tartalmát (mindössze 16GB) kompletten át kellene másolnom egy kettépartíciónált 320GB-os lemez elsődleges partíciójára úgy,hogy bootolható legyen és a 320-as lemez másodlagos particióján lévő adatok ne sérüljenek.

Ghost-tal probáltam ,indul is a gép vele, de a win xp az "üdvözöljük" feliratnál ledermed,a vinyo leáll az egeret tudom mozgatni,de innen nem megy tovább-az eredeti vinyóval indul a gép.



2012. aug. 22. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Acronis TrueImaga, annak is a Diskcopy(!) funkciójával. Ha csak partíciót másolsz, akkor nem megy át a boot-szektor.
2012. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TrueImage*
2012. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Acronis® True Image™ Home 2012

...rendszerhelyreállításra gond nélkül használható az eredetitől eltérő konfigurációjú számítógépeken is (Universal Restore opció).

2012. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat, az acronis lett a megoldás ,csak előtte mentettem egy mobilvinyóra több mint 2 óra alatt az adatokat,mert ez a program csak komplett lemezt tud klónozni,lemezt particiora nem - utána partition magic-cel a maradék területen megcsináltam a másodlagos particiot és vissza az adatokat ujabb 2 óra alatt :D


Idöt nem nyertem vele az ujratelepitéshez képest,de legalább már ezeket a programokat is ismerem.


Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz :)

2012. aug. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!