Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word 2007-ben ha elmentettem...

Word 2007-ben ha elmentettem egy számot '97-2003-as formátumban (sima doc) meg tudom úgy nézni, hogy nem úgy mutatja, hogy 2007-es Worddel nézve?

Figyelt kérdés

Szóval mintha 2003-as Wordöm lenne max. (önéletrajzban régivel megnyitva a kép nem csúszik el?) Van a 2003-as Wordben négyzetes körbefuttatás?


Vagy már eleve úgy látom, mintha 2003-as Wordben lenne elmentve?


Előre is köszi a segítséget :)



2012. szept. 12. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pontosan, a számból vetted ki a szavakat! :-)
2012. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oksa! :) Köszi mindenkinek mégegyszer! :) Amúgy lehet, hogy majd a többi javaslat között is szétnézek, de ez az utsó ez a kiegészítő most nagyon szimpi! :D
2012. szept. 14. 11:35
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja de amúgy már kísérletezgettem olyannal, hogy Paintbe print screen-nel bemásoltam a cuccost, és úgy csináltam belőle bmp-t, jpg-t, meg png-t :D A png elmosódott :O :D Nem prob:D
2012. szept. 14. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!