Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban singleplayerben...

Minecraftban singleplayerben eltűnt a mentésem. Játék közben áramkimaradás volt. Vissza lehet állítani valahogy?

Figyelt kérdés
A save mappában ott a mentett pálya neve mappaként és vannak benne fájlok , de a játék nem látja.Mit lehet tenni, sok időm volt mire kiépítettem és most elveszett az egész?

2012. szept. 12. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van egy level.dat file a könyvtárban. van benne adat, vagy nullákkal van tele?
2012. szept. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1kb-os file ,üres:(
2012. szept. 13. 01:04
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor kb. reszeltek.


egy halovány esélyed van, ha nem véletlenszerű seed-del játszottál, hanem kézzel állítottad be. (vagy valamikor felírtad)


ha megvan a seed, akkor azzal kell egy új pályát kezdeni. szépen bejárni a területet, amit az előzőben is bejártál (elég a felszínen), majd ha ez megvan, akkor kilépni és a régivel felülírni az újat (a level.dat-ot ne)


vagy bejön, vagy nem.


a továbbikban rendszeres biztonsági mentés és a seed külön felírása.

2012. szept. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Véletlenszerű volt. Basszus nem hiszem el,ilyen szutyok ennek az amúgy jó játéknak a mentési rendszere, elviszi az egészet egy gépújraindulás.. Nem is írom mennyit építettem és meddig :(

Azért köszönöm a választ!!

2012. szept. 13. 01:19
 5/11 anonim ***** válasza:
:( Tudom mit érzel... 6 hónapos munkám kukázódott hasonló eset miatt :(
2012. szept. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ilyen velem többször is előfordult,de van megoldás rá!

Mint írtad,a .saves mappában ott van a mentett állás,csak maga a játék nem érzékeli (akárcsak az én eseteimben).

Egyszerűen másold ki valahova a mentett mappát (legyen most X),például az Asztalra.

Azután a teljes .minecraft mappát töröld ki.

Utána töltsd le újra,és a .saves mappába rakd vissza az X mappát.

Hozzátenném,hogy nekem nem eredetim van,lehet,hogy az eredeti játékon ez nem fog működni!

2012. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előzőből egy jó kis link kimaradt, [link]

Innen letöltheted az éppen aktuális klienst (HA NEM EREDETI!).

2012. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működött ez a módszer ,de azért köszi!
2012. szept. 15. 19:36
 9/11 anonim válasza:

Nekem is jelentkezett ez a probléma, találtam egy megoldást, csak egy kicsit sok időt vesz igénybe.


Először töltsd le az mcedit -et,

majd csinálj egy új világot a játékba és ezzel a progival a régiből akármit át tudsz másolni -

2013. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is ez történt a világommal
2020. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!