Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan DVD amin alapvető...

Van olyan DVD amin alapvető programok vannak a géphez és kiválasztás után egy telepítőből el lehet őket indítani?

Figyelt kérdés
Olyan DVD-ről van szó amin tömörítve megvannak a programok és egy telepítőből el ki lehet választani, hogy melyeket telepíteném fel majd ezután ő magának elvégzi a telepítést. Érdekelne esetleg ha lehet ilyet készíteni akkor azt hogyan?

2012. szept. 13. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem elvégzi? Nem kell nekem, és máskor tegezzél nyugodtan!


Miért jó neked, ha van egy halom progid egy dvd-n, és amik kb egy hónapig frissek és utána elavulnak?

2012. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Marha vicces vagy... Ha nem érted a kérdés akkor ne írj ide légyszíves! Köszöntem! Jah és lehet frissíteni azokat a programokat...
2012. szept. 13. 14:11
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Nagyon értelmét nem látom, hiszen magad is összeválogathatod a kedvenc programjaidat, sima adatként kiírva nem hiszem, hogy nagy gond duplán kattintani egy exe fájlra, ha arra kerül a sor.

Újságmellékletes dvd-n mindig van programválogatás pl. a Chip magazinnál (vagy nem régen még volt, régen vettem ilyet).

Meg lehet, hogy kókányolnak egyesek ilyet, neten keress rá.

Én sima telepítőfájlokat szoktam pendrive-ra rakni, hogy ha net nélküli gépet kell néhanapján bűvölni, meglegyen. Időnként meg cserélem a drive-on a frissebb programverziókra.

Ja, és a Hiren's Boot Cd ilyesmi, de inkább szakiknak, kevés átlagos felhasználásra szánt progi van rajta.

2012. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2012. szept. 13. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem DVD-ről, de könnyű és gyors telepítést lehet csinálni:

www.ninite.com

Kiválasztod a programokat és a megfelelő nyelvű legfrisebb verziókat rakja föl, macera nélkül.


Persze még ez is fényévekre van a Linux pofonegyszerű programtelepítésétől...

2012. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, köszönöm.
2012. szept. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!