Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan aktiváljam az Avast...

Jimbear kérdése:

Hogyan aktiváljam az Avast antivirus programot? A program egy licensz fájlt kér (. avastlic kiterjesztéssel), de én csak egy kódot kaptam emailben amit sehová sem tudok beilleszteni!

Figyelt kérdés
Megpróbáltam az aktivációs kód beszúrásával is, oda ki sem fér a kód... Direkt megnéztem, az emailhez nem csatoltak semmit.
2012. szept. 13. 18:33
 1/1 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van, nekem is jól jönne a segítség. Ma frissített az Avast a 8-as verzióra, kértem egy új licensz kódot, próbáltam volna beilleszteni a szokott módon (az egyébként 28 jegyű) a kódot, de csak 3 mezőben, mezőnként csak 6 karaktert fogad el.... Most akkor hova a francba írjam? Reklamálok az avastnál :D
2013. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!