Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan torrentletöltő...

Egy olyan torrentletöltő kellene, amivel be tudom állítani hogy alapból usb-n csatlakoztatott külső winchesterre töltsön. Eddig bitcometet használtam de sajnos nem találtam ilyen funkciót, csak a C-re hajlandó. Laptop, ssd, ezért lenne probléma?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

uTorrent


Ha jobb klikkel kattintasz a torrentre, nincs olyan beállítás, hogy áthelyezés vagy célmappa megadása, vagy fájlok letöltési helyének megadása? Azzal át tudnád mozgatni.

A másik lehetőség, hogy a torrent hozzáadásakor felugrik egy ablak, benne megadható a mentés helye. Ha nincs ilyen, a beállításokat nézd meg hogy aktiválható-e ez az ablak. Ha nem, akkor a uTorrent tudni fogja.

2012. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

uTorrent


Telepítés után nyisd meg, és kattints a fogaskerék ikonra, ami a beállításokat nyitja meg.

Az ablak baloldalán válaszd a Directories sort.

- Új letöltések helye - pipáld ki és alatta add meg a mappát (mindegy hol van, akár USB-s külső eszközön is lehet)

- torrentek tárolása - pipáld ki és alatta add meg a mappát (lehet ugyanaz is ahová a fájlokat töltöd).


Egy tipp : Használhatsz uTorrent portable verziót is. Ezt is telepítheted az USB-s külső tárolóra. Ha máshová viszed a tárolót, de a géped nincs nálad akkor is tudsz letölteni, csak engedélyezni kell a tűzfalon.

2012. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!