Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap óta fáj a fogam. Nem...

Tegnap óta fáj a fogam. Nem állandóan hanem 2-3-4 óránként pár percre. De van, hogy 10-15 órát nem fáj majd megint fáj. De azért rendesen érzem, hogy fáj. Nem tudom behatárolni a fogat. Valahol a bal oldalt. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Nem látok szuvasságot, maximum kis szuvasság lehet. De félek, hogy gyökérkezelni kell. Mert van már tömött fogam és az is fájt a tömés előtt, de nem ennyire. Szerintetek nagy a baj? A jövőhéten lenézek dokihoz, csak addig szeretnék valami támpontot kapni.
2012. ápr. 8. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a két fog között van a szuvasodás, azért nem látod, vegyél a szádba egy ceruzát, és egyenként menjél végig a fogaidon, úgy, hogy ráharapsz. Na, amelyik érzékeny ráharapásra, az a lyukas, és az fájhat.
2012. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet egy régebbi tömés ha ráharaptál vagy csak az állkapcsod fáj.Nekem volt egy régi gyökértömés amit nem a rendes hosszában csinált meg a doki és ha ráharaptam az után csinált ilyen "fantomfájásokat".Éves kontrollnál szóltam és megcsinálták,azóta semmi baj.
2012. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végigmentem, de egyik sem fáj ha erősen összeharapom. És meg is kocogtattam a toll végével, de akkor sem éreztem semmit. Annyi, hogy hidegre érzékeny, de miután lenyelem elmúlik. Melegre, édesre nem érzékeny. Se fogmosáskor.
2012. ápr. 8. 18:22
 4/4 anonim válasza:
Az is lehet hogy a fogai össze vannak torlódva,és akkor fáj amikor nőnek
2012. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!