Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy megváltozot...

Miért van az, hogy megváltozott a webkamera képe az újratelepítés során?

Figyelt kérdés

TOSHIBA laptopom van. Eddig Windows Vista volt fent és nagyon jó minőségben működött a kamera. Amióta újra lett telepítve Windows7 programmal, azóta nem tudok jó minőségű képpel kamerázni. Lehet hozzá tölteni valamit?

Nagyon idegesít.

Kérem segítségeteket! Előre is köszönöm.


2012. szept. 18. 17:22
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy nem mindig a legújabb a legjobb. Én win2000-t használok és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, hiába adtak ki azóta rengeteg új rendszert. Frissítés előtt érdemes mérlegelni, hogy tuti jó lesz az neked, kell egyáltalán, hoghy másik rendszered legyen, mi a gond a mostanival, ...


Nem biztos hogy driver probléma. Valamilyen progija tuti van a kamerának, amivel lehet a felbontást, színeket, élességet, világítás-típust, stb. állítani, azzal próbálkozz!

2012. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is megbántam már ezt az új rendszert. Köszönöm szépen a segítséget!
2012. okt. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!