Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepített, használatban lévő...

Telepített, használatban lévő programokat ki lehet írni lemezre úgy, hogy telepítő cd "váljék" belőle?

Figyelt kérdés
Új alaplapot szeretnék beszerelni és vannak olyan softvereim,amiket súlyos munkával innen-onnan válogattam össze és mivel a Win-t úgy is újra kell rakni, semmi kedvem ismét hosszú órákat tölteni a megfelelő progik telepítésével.
2009. aug. 1. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában nem.
2009. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Telepítő nem lehet belőle.
2009. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, hogy a program működik, ha csak a fájljait másolod. Tekintve, hogy rengeteg regisztrációs bejegyzése, kereszthivatkozásai, kapcsolatai vannak.

Az a rendszer nem stabil, amin csak "kókányolt" programok vannak. Szerezd be a szükséges programok telepítőit, és utána állj neki az újrarakásnak!

2009. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem portable progikról van szó,akkor nem nagyon tudod őket kimenteni.Meg kellett volna tartani a telepítőfájlokat.Léteznek egyébként olyan windowsok,amikbe programokat is integráltak-azaz windows telepítés után kiválaszthatod egy hosszú listából,hogy mik települjenek fel.


Ilyen pl windowsXp4ever.Kéthavonta új jön ki belőle a frissített szoftverekkel.

2009. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az összes programom telepítőjét a telefon memóriakártyáján tartom,újratelepítéskor csak rákattintok egyre és már föl is települ a gépre.(még az SP 3 is a telón van pedig több mint 300 mb.)Nekem nagyon bejött ez ,nagyon gyorsan megvan így egy újra rakás,merem ajánlani másnak is.
2009. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a d meghajtón tartom a programokat.Időnként rendezgetem,néha kiírom cdre.Aztán egy idő után kidobok mindent a francba,mert az összes progi elavult lett:)
2009. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szintén a D meghajtón és lemezeken tárolom a fontosabb progik, játékok telepítőjét.Ez nekem eddig nagyon bevált. Szükség is volt rá.
2009. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összes saját cucc a D-n van, külön az operációs rendszertől. Aztán időnként kiirom CD-re.
2009. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ezt a D-s megoldást legközelebb!
2009. aug. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!