Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy minecraft...

Csináltam egy minecraft szervert engem felenged a testvéremet nem. Miért?

Figyelt kérdés
nem lehet, hogy azért mert ugyanazt a netet használjuk?
2012. szept. 22. 12:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
átengedtem a java-t is a tűzfalon
2012. szept. 22. 12:42
 2/11 A kérdező kommentje:
hamachin is csatlakozva van a gépemre
2012. szept. 22. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem amiatt.

Tuti rendesen megvan a tűzfal beállítás és a tesód a te géped IP-jét írja be? (Tekintve, hogy azonos belső hálózaton vagytok, elég a belső címet beírni.)

2012. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen tuti rendesen állítottam be, a router is meg lett nyitva.

Belső IP alatt azt érted amit ide kiír: [link] vagy valami mást adjak meg neki?

2012. szept. 22. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, pont nem ezt, hanem azt amit mondjuk az ad ki, amikor a parancssorba beírod, hogy "ipconfig".


A Hamachit meg felejtsd el, tök fölösleges program. (Ráadásul akkor meg a hamachi által kiadott IP-t kéne beírni.)


Ha csak belső hálón játszotok ketten, akkor a routert is fölösleges piszkálni.

2012. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a hamachis IPvel is próbáltam és a portot is beírtam de akkor se volt jó. Akkor kapcsoljam ki a routernél a portot, és úgy írjam be simán a belső IP-t port nélkül?
2012. szept. 22. 13:02
 7/11 A kérdező kommentje:
nem engedi fel sehogy már az külső ill. belsőt is végig próóbáltam minden engedélyezve van Portal és anélkül is beírtam. nem értem mi a jó büdös baja van de már tököm ki van vele
2012. szept. 22. 13:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pusztán a hozzá nem értésed a probléma. Hamachi, router portnyitás. Fogalmad sincs róla mit csinálsz.

Ha minden kötél szakad: net kihúz (egy routeren vagytok gondolom), minden tűzfal kikapcsolása (windows, telepített, stb) aztán ha megvan a kapcsolat, akkor fokozatosan visszakapcsolni a tűzfalakat és ki kell, hogy derüljön melyik akadályozta a kapcsolódást.

2012. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de értek hozzá mivel már csináltam minecraft szervert csak akkor nem testvérem próbált rá felcsatlakozni :)
2012. szept. 22. 13:35
 10/11 zsomkovacs ***** válasza:
Csak ti ketten használnátok? Mert akkor frissíts 1.3.2-re, és ott lehet LAN-ra nyitni a játékot.
2012. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!