Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lehet az hogy 32 es win...

Miért lehet az hogy 32 es win 7 nél nem tudom leminősíteni a gépet? Pedig most raktam ujra. Olyat ir ki h valami grafikai hiba? Ez állítási hiba vagy meghalt valami benne?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 06:10
 1/9 algopirin ***** válasza:

Mi az a "leminősíteni a gépet" ?!

Leminősíteni mostanában a hazai valutánkat szokták....

Vagy a "Performance Information" gondolsz esetleg ?!

Integrált vga-nál megesik az ilyen, de ha nem közölsz információt senki úgy nehéz lesz, a gondolatolvasó csapat majd délután lesz csak.

2012. szept. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

arra értem a leminősítést mikor a gép magának lepontozza a procit ramot vido kártyát stb.

és igy keletkezik egy átlagpontszám.

bár sok haszna nincs csak ez dobta ki azt a grafikai hibát.

2012. szept. 23. 07:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek 0% köze van a programozáshoz.
2012. szept. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az most mind1 :D sietve írtam és az volt szem előtt :D
2012. szept. 23. 07:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is tényleg válaszolhatnál arra, hogy integrált-e a videokártya! Másodszor nem kioktatni akarlak meg nem is nyelvórán vagyunk, de a leminősítés az azt jelenti, hogy valamit alul értékelnek, silánynak nyilvánítanak, ill. a korábbihoz képest rosszabbnak kiáltanak ki. A lepontozás szintén ezt jelenti, csak abban az esetben már tudható, hogy a minősítés pontokkal van kifejezve. Szóval te a minősítésre vagy kíváncsi, nem pedig a leminősítésre!

Nem "halt meg" benne semmi, nem is "állítási hiba", ez előfordul. Mint ahogy előttem is írták többek között az integrált kártyáknál van ez a jelenség, de nem minden esetben. Ha az aero miatt kellene a minősítés, akkor próbálkozz többször, mást nagyon nem tudok ellene. Nálam is volt már ilyen, s sokadik újraindítás majd próbálkozás után sikerült.

2012. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igazad van nem leminősíteni hanem minősíteni akarom :)

csak nem engedi amiatt a grafikai hiba miatt.

amugy igen integrált a videókártya.


azt mondod akkor h az a megoldás h sokszor kell próbálkozni?

2012. szept. 23. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem ismeri fel rendesen a VGA-d mert nincs fent a drivere...
2012. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani :) driver baja volt :) most már rendesen működik köszönöm :)
2012. szept. 23. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi a zöldet...
2012. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!