Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fájlok átmásolása külső...

Fájlok átmásolása külső adathordozóra operációs rendszer betöltése nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon kérlek, segítsetek! Windows 7 Ultimate x64 van a gépemen, ám azt írja: "Windows indítása nem sikerült. Ennek oka egy nemrég bekövetkező hardver- vagy szoftverváltozás lehet" - Azután pedig a fájlt, és azt hiszem a hibakód számát, de azt most nem írom le, mert úgysem lehet rajta segíteni, szóval miután kérte a telepítőlemezt, betettem. A rendszert nem tudom visszaállítani, még elég friss a gép és nem csináltam rajta biztonsági mentést. A javítás opció semmit sem használ, így csak újratelepíteni tudom. Viszont fontos programjaim, fájljaim vannak rajta. Talán a parancssor segítségével mondjuk pendrivera vagy külső merevlemezre tudnám másolni? Vagy hogyan? Kérlek segítsetek!

2012. szept. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

a nélkül nem fog menni!

de segíthet pl. a Linux Live CD

[link]

egy másik gépen letöltöd, majd kiírod CD-lemezre és arról Boot-ols be.

Ami a HDD-n van azt kimásolod a külső adathordozóra

2012. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még egy... Csökkentett módban sem indul el, az Op.Rendszer? (próbáltad?)
2012. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak gondolom a LiveCD-t le kéne tölteni az oprendszer meg ugye nem megy. Mert ha máshol le tudod tölteni akkor jó ötlet, ahogy a Hiren's bootCD-je is... Azokkal át tudod másolni. Anélkül nehezen főleg ha sok fájlt akarsz másolni. Ennél még az is egyszerűbb ha átviszed a vinyód az egyik haverodhoz és ott másolod át...
2012. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A LiveCD jó megoldás, lehet bármilyen, bár erre a lényeg az lenne, hogy csak gyorsan kész legyen, szóval valami kisebb cucc elég.
2012. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

LiveCD egyet értek.

De ennek nincs köze a programozáshoz...

2012. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!