Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne egy ilyen problémám,...

Lenne egy ilyen problémám, hogy akármilyen programban vagyok benne 2-3 percenként frissül az asztal és ki dob a programból és megjelenik az asztal, ami eléggé irritáló ha az ember épp filmet néz vagy hasonlók. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni google-ban de sajnos nem találtam rá választ. Még csak hibaüzenet sem ugrik elő csak frissül az asztal észrevételeim szerint.Aki találkozott már ilyesfajta problémával az kérem ha kommentál említse meg ezt is.

2012. szept. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami csilli-villis asztal / tálca dekorációs progi a gépen? Aero-t kikapcsolva is jelentkezik?
2012. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alap windiws-os háttérképem van és az Aero-t kikapcsolva is jelentkezik a probléma.
2012. szept. 26. 15:41
 3/5 Golan Trevize ***** válasza:
Futtass le egy víruskeresést.
2012. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az is meg volt már,de nem segített.
2012. szept. 26. 17:18
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor valami alkalmazás fut a háttérben, ami elveszi a fúkuszt az előtérben futó alkalmazástól.
2012. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!