Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Linux Ubuntu frissítéseit...

A Linux Ubuntu frissítéseit hogyan célszerű beállítani?

Figyelt kérdés

Nem létezik, hogy az a rengeteg cucc, amit hétről hétre ajánl az mind kell. Beállítottam, hogy csak biztonsági frissítés legyen, de még így is sok.

Szóval, mi a vélemény, tanács?



2012. szept. 24. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában célszerű minden csomagból a legfrissebbet használni, de persze nem kötelező.

Engem pl. nem zavar, hogy sokat frissül. Ha téged zavar, beállíthatod úgy, hogy csak a biztonságiakat tegye fel automatikusan, és amikor ráérsz, kézzel is felteheted a többit.

2012. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Te tudod, ha stabil a rendszered és beállítottál mindent akkor annál jobb nem lesz. Nekem pl mindíg csak elkrták a rendszert a frissítések, úgyhogy letiltottam mind.
2012. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Van , aki TELJESEN kikapcsolja a frissitéseket....

én 1-2 hónaponta szoktam tolni egy egy frissitést, de néha nem foglalkozom vele .....

nem fontos dolog, igy is stabil a rencer

(12.04.3)

(intel core i7)

(ati HD 4890)

2013. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!