Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem lenne egy USB...

Szükségem lenne egy USB meghajtóról (pendrive, külső HDD) futtatható windows-ra. Honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam egy mini xp-t, portable vista-t ami eredetileg cd-s de hiába telepítem, vagy másolom rá azt írja, hogy nem talál operációs rendszert. Cd-s változat nem jó. Mindenképp USB-s kell.
2012. szept. 25. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nézd át ezt:

[link]

2012. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Most usb-ről akarsz telepíteni, vagy usb meghajtóra, mert nagyon nem mindegy, utóbbi nem igazán kivitelezhető.
2012. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
USB meghajtóra akarok telepíteni. Azt már megoldottam, hogy onnan telepítsek, de nekem igazából egy lebutított, hordozható windows-ra van szükségem. Telepíteni nem tudok a meghajtóra.
2012. szept. 25. 11:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy mondjuk mit a hiren's boot csak ez pendrive-ról menjen.
2012. szept. 25. 11:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Linux rendszert biztos tudnál usb-re telepíteni, de windows felejtős, vagy ha elég a hirens környezet, akkor rakd fel azt usb-re.
2012. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt csak így lehetett linkelni:

[link]

2012. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, de sajnos a linkek 99%-a elavult. Egyet találtam, elkezdtem letölteni csak nagyon lassan jön le. Ha sikerül akkor megírom.

Ha valakinek lennének további linkjei, akkor azokat is szívesen fogadom. Előre is köszönöm.

2012. szept. 25. 13:42
 9/12 anonim ***** válasza:

"Úgy mondjuk mit a hiren's boot csak ez pendrive-ról menjen."


Ha már telepítettél pendrive-ról akkor ez miért nem sikerült? Bootolhatóvá teszed a pendrive-ot és rámásolod a Hiren's-t...

2012. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fehersrac válasza:


"Úgy mondjuk mit a hiren's boot csak ez pendrive-ról menjen."


Ha már telepítettél pendrive-ról akkor ez miért nem sikerült? Bootolhatóvá teszed a pendrive-ot és rámásolod a Hiren's-t...


Próbáltam, a pendrive-ra másolva nem jó.

2012. szept. 25. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!