Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem lenne egy USB...

Szükségem lenne egy USB meghajtóról (pendrive, külső HDD) futtatható windows-ra. Honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam egy mini xp-t, portable vista-t ami eredetileg cd-s de hiába telepítem, vagy másolom rá azt írja, hogy nem talál operációs rendszert. Cd-s változat nem jó. Mindenképp USB-s kell.
2012. szept. 25. 10:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az egyetlen nekem hasznos és működő linkről letöltöttem egy XP.USB fájlt. Ez tartalmazott egy xp-t usb-re feltettem. Az a helyzet, hogy csak asztali gépen működik telepítés után. Laptopon indítás, windows logó, betöltés, három másodperc aztán kék halál, német nyelven. Tehát asztali gépen megy, laptopon nem. Megpróbáltam egy ugyanolyan típusú másik gépen azon szintén kék halál.
2012. szept. 25. 17:40
 12/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nekem inkább a laptopra kellene, mert az asztali gépben van dvd, a laptopban nincs. Ha külső dvd-t teszek rá két gépről kell megtáplálni a dvd rom -ot, hogy működjön, ekkor van hozzá csatlakoztatva egér és pendrive (usb hdd) is. Nem beszélve arról ha csak aksiról megy mert akkor még egy dolgot le kell húznom róla. Fontos lenne megoldást találni, mert sokszor nincs hálózati csatlakozási lehetőségem.

Találtam a neten egy három lépésből álló megoldást amihez server 2003 SP2, angol xp kell, de szerintem a végeredmény ez lesz. Egyszerűen ez a laptop nem boot-ol usb-ről.

2012. szept. 25. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!