Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felvevő program? Help

Felvevő program? Help

Figyelt kérdés
egy jó felvevő programot keresek amitől nem laggol be a játék mint a fraps-től.köszönöm

2012. szept. 27. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán neked egy jobb gép kéne...
2012. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ez általános probléma, és kérlek a kérdésre válaszolj, vagy legalább hülyeségeket ne írj
2012. szept. 27. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:

1. A kérdésre válaszoltam...

2. Nem hülyeséget.

3. Mi az hogy "általános probléma"??

2012. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1) nem a kérdésre válaszoltál

2)hülyeséget írtál

3)Úgy hogy a fraps mindenki gépén leviszi az fps-t

2012. szept. 27. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább azt írnám, hogy az összes felvevőprogram leveszi az FPS-t, mert az pluszban terheli a gépet. A FRAPS nem tömöríti a felvett anyagot tehát a pocit is a lehető legkevésbé terheli ellentétben a többi rögzítővel, amik felvétel közben konvertálják is a videót, tehát igen csak terhelik a procit. Eből következik, hogy az is szaggatni fog és az is következik, hogy ha a FRAPS-el szaggat akkor a többivel is fog tehát gyenge hozzá a géped, tehát újat kell vennio és láss csodát, még sem írtam hülyeséget...
2012. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem tudom elfogadni az igazad.

tehát te hacker vagy!

2012. szept. 27. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Az b....meg...
2012. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!