Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows8 ajánlatos játékokra?

Windows8 ajánlatos játékokra?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg baj van a windows7-tel. Akármit csinálok nem ismeri fel a nyomtatóm (kb. másfél hete még felismerte minden gond nélkül) sok régebbi programom nem indult el egyik napról a másikra stb. Vírus miatt szeritnem nem lehet, mert telejs verziós Eset van rajta (nem hackelt). A Windows8 3 hónapos LEGÁLIS változatát tölteném le. Szerintetek lehet gond belőle játékok és driverek terén? Esetleg van aki már kipróbálta?
2012. szept. 27. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a Windows 8 hivatalosan nem jelent meg, lehet gond, persze. Utána is...


Nekem ATI (AMD) kártyám van, ahhoz van működő Win8 driver, és eddig még minden játékom tökéletesen működött (pl. F1 20xx sorozat, Skyrim, Dragon Age 1-2, Fallout 3, GTA-k, Diablo3), nem tapasztaltam több hibát, esetleges lefagyást, mint Win7-en. Nyomtatóról sajnos nincs infóm, nekem nincsen.

2012. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!