Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Vista Business hiba?...

Windows Vista Business hiba? Felpontozlak!

Figyelt kérdés

1. Az a probéma, hogy a Vista bekapcsolás után lassú kb 5 percig, aztán utánna villám gyors mi lehet a megoldás?

2. Néha elkezd fagyni a gép, de a leterhelésmérő pedig 5 százalékot mutat. ez mitől lehet?



2012. szept. 27. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez minden windows-nál így van, mert hiába bejött az asztalod, attól még a progikat szépen sorba tölti be a gép a háttérben, főleg ha sok a memóriád. Nekem mióta 8 giga van a gépemben majdnem 1.5 gigát tölt be, persze én se értem minek neki ennyi. Ha bejött az asztalod várj még vagy fél percet és kész.


Ilyen néha nekem is szokott lenni, win7-em van, valamilyen program haldoklik vagy ütközik valamivel és ilyenkor kiad egy váró parancsot a rendszernek amíg nem oldja meg a hibát, ekkor van lefagyási tünet.

Mai napig ha beraksz egy lemezt a meghajtóba és amíg nem tölti be van hogy megfagy a gép, na ez is egy ilyen parancs.

2012. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi , értem, és szerinted milyen a vista? mi a véleményed?
2012. szept. 27. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Anno egyszer próbáltam és rá fél órára töröltem is.

Bill bácsi egyik félre sikerült hulladéka.

A win7 elég jó, mint az XP-je.

2012. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vista jobb mint a 7 . A 7 nekem állandon lefagyot nagyon csúnya kinézet
2012. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!