Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kis gépigenyű játékokat...

Kis gépigenyű játékokat keresek. GTA san andreas fut a gépünkön rendesen. Tudnátok mondani egy párat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. csóró egy család vagyunk.. szereztem egy gépet amin pl a GT san ndres (és a régebbiek) futnak. Valamilyen okból a rendszer információkat nem akarja megjeleníteni a gép. :( (nem tudom miért) A kicsik jól el vannak egyszerűbb játékokkal de én mar nem annyira. Vannak régebbi játékaim de azok sajnos nem igazan élvezetesek számomra. Szeretem az autó szimulátorokat, a jó sztorival rendelkező szituációs játékokat (lásd GTA) és a háborús játékokat. Nagyon koszi a segítségért előre is.
2012. szept. 28. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Call of duty 1,

F1 es, éa autós játékok innen: [link]

Tudnék még mondani, de a PC ismerete nélkül, nehézkes a dolog.

2012. szept. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Call Of Duty, Total Immersion Racing, Viper Racing, World Racing Hockenheim 1-2, Swedish Tourig Car Championship 1-2, TOCA-sorozat, Starsky & Hutch, Colin McRae Rally 1-4, Colin McRae Rally 2005
2012. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket. Menten kipróbálok egy párat... a zöld pacsi természetesen csattant :) Koszi.
2012. szept. 28. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!