Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudja nekem vki mondani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudja nekem vki mondani h miért van a fitymámon pöttyök? Fürdök rendesen mosom rendesen de már elég rég ien és nemtudom miééért jópár éve help lécci

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyen pöttyök vannak a fitymádon, lehet, hogy teljesen normális. Ha nem vagy benne biztos, akkor menj el orvoshoz.
2012. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
ha pattanás szerű akkor begyulladt faggyúmirigy ha kicsi fehér akkor normál faggyúmirigy de ha piris akkor nagy valószínűséggel szifilisz
2012. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fehééres szinű de nemfáj neméég nemvizkett csak nemtudom mmiez
2012. júl. 23. 13:11
 4/10 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
mondom akkor nagy valószínűséggel faggyúmirigy .lényeg hogy piszkos kézzel ne nyúlj hozzá könnyen elfertőződhet és begyullad (sokkal kellemetlenebb az)De mivel látatlanba ezt tudom mondani irány egy szakember
2012. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó pár éve ien de semmi gond nemvolt vele eddig nem fájt nem égett nem viszketett soha nem volt vele semmi baj csak tisztába akarok lenni ezzel hogy miez azértis kérdeztem de ha nemfáj és nincs vele baj akkor semmi gondom nincs igaz?
2012. júl. 23. 13:20
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor nincs vele gond?
2012. júl. 23. 13:27
 7/10 walk w1th mee ***** válasza:
Nem lehet tudni,ne szégyeld,menj el vele dokihoz.
2012. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
eddig nemvolt vele gond soha
2012. júl. 23. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Pöttyök vagy foltok? Ha foltok, akkor lehetséges, hogy vitiligo. Mindenesetre nézesd meg, sokkal kisebb para, mint rágni magadat miatta.
2012. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kankó Jankó
2013. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!