Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepitesnel erdekes...

Windows telepitesnel erdekes "hiba". Mi lehet ez? A gepemmel lehet gond?

Figyelt kérdés

Elozmeny: Tegnap daemon tools-os megoldassal win7 alol win8 at (3 honapos) telepitettem. Mikor mar a betolto kepernyos resz jott mikozben mar kb 10 perce dolgozott elment par mp-re az aram. Mikor ujrainditottam azt irta hogy kezdjem ujra a telepitest majd uhraindult. Ugye kiirva nemvolt. Ma szereztem atmenetileg egy xp-t. Telepitesnel az osszes partriciot toroltem es letrehoztam 2-t. A rendszer fel is telepult, de miutan ujraindult es jott a toltokepernuo folyton befagyott a "csik". Akarhanyszor ujraaktam ez a jelenseg fogadott. Tobkrement volna valami a gepben, vagy csak a rendszer rossz? Mitevo legyek? Elegge megvagyok ilyedve.


Helyesirasi hibakert bocs, telorol irtam.


2012. szept. 28. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Azzz igen. Windows telepítést csak kiírt DVD-ről szabad!

Am lehet hogy elszállt pár bios beállítás. Ha csak kipróbálni akarod akkor arra meg ott van virtual box. Ingyenes program. Ha meg fő rendszernek akarod telepíteni akkkor ezt a módszert felejtsd el, mert mindig ezt fogja csinálni. Valakitől kérjél kölcsön egy windows 7 dvd-t vagy windows 8-at (tök mind1 csak ne olyat ami most van rajta) és az egész vinyót formázd meg, hogy csak annyi legyen ott hogy egy disk és nincs megformázva. (Partícionálni utána is tudsz, ha két partíciót szeretnél)


Telepítsd fel így, ha megint kifagy, akkor telepítés előtt a biosban a SATa csatlakozót (feltételezem hogy sata-s) AHCI-ről állísd át ide-re, így próbáld meg feltelepíteni. Ha nem megy, akkor próbáld meg elindítani a gépet vinyó nélkül, majd újra vissza. Remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
xp mar kiirt cd rol ment.
2012. szept. 29. 00:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldva, win7-tel működik.
2012. szept. 29. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!