Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows8 telepítése Windows7...

Windows8 telepítése Windows7 mellé ajánlatos?

Figyelt kérdés
Egy másik partricióra lenne, viszont daemon toolsból. Mivel van rajta win7 és nem irom felül gondolom nemnagyon rejt veszélyeket a telepités, vagy tévedek?
2012. szept. 29. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó hogy hétvége van. A kis 10 éves gyerekek itt trollkodnak szabadidejükben. :))
2012. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 algopirin ***** válasza:
0%
Nem 10éves ha mint kérdést feltette és tényleg nem az agyszüleménye hanem csak pooen, én vettem a lapot :))
2012. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha nektek ez poén, és ezen tudtok is nevetni, akkor biztos velem lehetnek gondok. :<
2012. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek... :>
2012. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sejtettem én, hogy kamu! Nekem az az álóvatoskodó bizonytalankodás volt legfőképp gyanús a kérdés végén.


Vagy mégse, és közben meg otthon törölgeti a verejtékes homlokát, hogy: "Hú, de jó, hogy nem fogtam neki ennek a kolosszális okosságnak!"

2012. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm próbált windowst telepíteni (hozzá teszem rendszer informatikusnak tanult :D ) úgy, hogy letöltött egy .iso kiterjesztést azt adatként kiírta egy lemezre, és nem értette miért nem bootol be, aztán betette a virtuális meghajtóba ott jó volt, elindult ugye, hát megnyugodott, hogy a lemez jó, megformálta a winyót dos alól és a lemez megint nem akart bootolni :D pár nap múlva megcsináltam neki :D
2012. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 algopirin ***** válasza:

anno 12-13 évesen én i s letöröltem fdisk-el a partíciós táblát, és nem tudtam ilyenkor mi van, szóval van az úgy :))

a mai rendszerek meg programok zsír egyszerűek és hülyebiztosak csak egy kis logika kéne hozzá, és nem egyből bele a lecsóba majd lesz valami.

2012. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!