Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 COA matrica olvashatatla...

Lionel North kérdése:

Win 7 COA matrica olvashatatlanná kopott a laptop alján, mit tudok ilyenkor tenni? Hogyan lehet pótolni?

Figyelt kérdés
Legális (vásárolt) OEM verzió, telepítő CD-vel egyszer már sikerült újratelepíteni, most megint szükség lenne rá. A gond ott kezdődik, hogy a vásárlást igazoló számla tőlem több ezer kilométerre fekszik egy raktárban. Hogy lehetne pótolni olcsóbban mint újat venni, de legálisabban mint egy tört verziót feltenni?

2012. szept. 29. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A számlán se lenne rajta a serial. Viszont SIW vagy AIDA képes kiolvasni a meglévő Windowsból. Ha még működik.
2012. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy próba verziót, aminek a verziója egyezik a tiéddel. Így van 30-90 napod veszerezni a sorozatszámot hozzá.
2012. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 algopirin ***** válasza:

win 7 matrica már elkopott, azért nem olyan régi az a rendszer hogy csak úgy lekopjon?!

Szánkózol azzal a laptoppal vagy mi ?!

2012. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 algopirin ***** válasza:

De ha az kell hogy lehet legálissá tenni egy 7es írd azt :)

Úgy se fognak rá válaszolni...mert nem

2012. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az AIDA64 nekem kijelzi a kulcsot. Tedd fel és nézd meg te is.
2012. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki az Aida-t javasolta!

Sikerült!


algopirin: A mellékhatásaid tekintetében kissé rosszindulatúnak tűnsz nem? ;) (10éve lehet, hogy nem lett volna alaptalan a gyanúsítgatás, de vénebb fejjel meglepő mód már veszem a szoftvereket is)

Csodálkoztam is rendesen alig 7hónapos a cucc és teljesen olvashatatlan a matrica.

2012. szept. 30. 01:54
 7/7 algopirin ***** válasza:

pooen-nak szántam, de ok. tudom minden fórumon mindent illik véresen komolynak venni :)

de ahogy gondolod....

2012. szept. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!