Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha adott egy laptop amin...

Ha adott egy laptop amin gyári windows XP matrica van, de a cd-je már nincs meg akkor honnan tudok leszedni gyári telepítő lemezt?

Figyelt kérdés
Olyan is jó lenne ami csak 30 napos próbaváltozat, és beregisztrálom a teljes változat kulcsával. A torrent nem jó ötlet mert a tört xp nem fog jól menni a gyári kóddal.
2012. júl. 24. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is tudni kell, hogy Home vagy Pro. Ha ez megvan, akkor olyat kell leszedned, akár torrentből is, de arra figyelj, hogy OEM jelzéssel ellátott legyen és a tiéddel azonos nyelvű. Akkor menni fog az eredeti kulcsoddal.
2012. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És milyen gép?

Mert a dell oem, pl nem megy fel a fujitsura és viszont. Nálam legalább is így volt, amikor próbálkoztam anno. De lehet valamit nem jól tudok...

2012. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Ezt saját tapasztalatból íród? Én már próbáltam leszedni kétféle OEM-et is egy régebbi esetben, és egyikkel sem működött a gépen lévő termékkulcs sajnos, igaz ez egy asztali gép volt.
2012. júl. 24. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!