Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program már az amit...

Milyen program már az amit sem a gyökérkönyvtár (helyi lemez) sem a programok eltávolításánál nem szerepel, pedig fel van telepítve?

Figyelt kérdés

Van nagyon h*lye programom, a "mouse meter" kerestem egy olyan programot, ami méri hogy hány métert/kilométert tekertem le az egér görgőjével, találtam ezt a mouse metert, oda volt írva hogy ez méri. Le is töltöttem, feltelepítettem. Ez egy nagyon sz*r program. Abszolút nem méri, hogy mennyit tekertem le az egér görgőjével. De ami a legidegesítőbb, az hogy akármilyen programot elindítok a gépemen akkor ez a program állandóan el akar indulni, ami nem sikerül neki ezért ki ír állandóan valamilyen sistem error hibát, miért? És nagyon idegesítő, mert olyankor annyira lefagy a gépem, hogy a még a kurzor sem válaszol, max 30 perc múlva. Elindítok egy játékot, jön a mouse meter "sistem error stb" akármilyen programot, böngészőt elindítok "sistem error" stb a mouse meter-től. Szeretném már végre törölni ezt a h*lye progit, de nincs a vezérlőpult----->programok eltávolításánál, mi több a helyi lemezen sem találom. Tudna valaki segíteni?

win7


2012. szept. 30. 12:28
 1/3 A kérdező kommentje:

indítanám a "trainz simulator 2009"-et és tessék:

[link]

Bármilyen programnál megjelenik a mouse meter.

De mi a fenét akar mérni a mouse meter, ha az elvileg azt méri, hogy mennyit tekertem le az egér görgőjével?

2012. szept. 30. 12:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Start menüben nézd meg nincs-e uninstallja.

Msconfig-ban (futtatásba msconfig) meg tudod nézni az automatikusan elinduló programokat, és le is tudod állítani őket. Ugyanitt látod azt is hova és milyen néven települt be.

2012. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rá se ránts, majd kinövöd az ilyen gügye programok próbálgatását!
2012. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!