Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell kikapcsolni/semleg...

Hogyan kell kikapcsolni/semlegesíteni a System Progressive Protection Programot?

Figyelt kérdés
Éppen zenét hallgattam,amikor önmagától bejött ez a program és elkezdte átvizsgálni a gép memóriáját. A vizsgálat végeztével 38 vírust talált és lezárta a rendszert. Azóta nem tudok semmit megnyitni a gépen. Se netet, se a Microsoft programokat nem hozza be. Már mindennel megpróbálkoztam, hogy feloldjam, de nem ment, kérlek segítsetek! Sürgős lenne! Várom a válaszaitokat! :)

#program #System Progressive Protection
2012. okt. 2. 20:12
 1/3 anonim válasza:

[link]


leírja és videóval meg is mutat pár egyszerű lépésben egy eljárást.. nekem is volt, és eltávolította!

2012. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha valamit explorer.exe-re átnevezel, akkor azt engedi elindítani, én pl Kaspersky antivirus-t így telepítettem fel, és utána azzal elintéztem. Amit ez előző válaszadó belinkelt, ott van ez az ötlet, de talán az még hasznos, hogy bármilyen programmal működik hogy elindul explorer.exe néven.
2013. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 atoszi24 válasza:
Sziasztok!! Velem is ezt történ! Az idegtől nem láttam!! Mindent blokkol! Sok videó van fent az oldalakon hogyan lehet kilőni!! Én egyszerűbbet mondok!! Csökkentett üzemmódban kell csinálni, akkor már meg tudsz nyitni mindent! Én Total commandert használtam! A lényeg tedd láthatóvá a rejtett karaktereket! Beállításokban a képernyőnél lehet bepipálni! Ha ez megvan Akkor előjön egy olyan mappa a C: meghajtón hogy ProgramData azon belül 40D6955EF188D5BD000040D6548DDAFB ebben található 3 file azokat töröld!! Újraindítod és máris nem indul el! Azután mindent tudsz csinálni!! Nem tudom mennyire tartós de én tudtam feltelepíteni azután vírusölőket!
2013. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!